Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyceny były gotowe tego samego dnia!

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza, aby umożliwić nam szybką kalkulację. Dziękujemy!

PRACUJEMY

DLA WAS

OD PONAD 17 LAT!

 

4transfer jest firmą transportową z Krakowa i specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych w kraju i za granicą. Od lat kładziemy w pierwszej kolejności nacisk na nowoczesną flotę, komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także elastyczność we współpracy z naszymi klientami zarówno podczas wyceny, jak i realizacji usługi. Podczas realizacji przejazdów autobusowych nasi logistycy są dostępni dla naszych klientów 24h/dobę. Pojazdy z naszej floty posiadają moduły GPS, dlatego zawsze wiemy gdzie się znajdują. Przy dużych realizacjach współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami z branży transportowej, za których bierzemy odpowiedzialność podczas wykonywania przejazdów autokarowych.

Z przyjemnością informujemy, że jako pierwsza firma transportowa w Polsce uzyskaliśmy status Travelife Partner, co oznacza, że z dumą prowadzimy politykę zrównoważonego rozwoju, angażując się w działania, które nie tylko wspierają nasz biznes, ale również przynoszą korzyści społeczeństwu i środowisku. Naszą misją jest kontynuowanie naszego zrównoważonego rozwoju w sposób świadomy i gospodarny. Jako „lokalsi” szczególną uwagę przywiązujemy do rozwoju naszej społeczności z poszanowaniem lokalnej tradycji i kultury.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem niefinansowym za rok 2023, ukazującym nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Mamy
0
lat
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków

Nowoczesna i komfortowa flota

Systematycznie inwestujemy w nowoczesną flotę pojazdów, aby zapewnić naszym klientom podróże o wysokim standardzie. Do naszej floty wybieramy wygodne samochody, przystosowane do długodystansowych podróży, takie, którymi sami chcielibyśmy podróżować. Dokładamy starań, aby pojazdy utrzymane były w nienagannej czystości, a Państwa podróż była przyjemna i komfortowa.

Flota naszych samochodów w większości oparta jest na pojazdach marki Mercedes-Benz.

Nasze pojazdy spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, posiadają pasy, poduszki powietrzne i nowoczesne systemy bezpieczeństwa, takie jak ABA4, ART, FCG, SPA, ASR, BAS, DBL, ESP, TPM. Część z naszych pojazdów posiada hak. Na życzenie klienta możemy wyposażyć pojazdy w foteliki/podkładki dla dzieci. Każdy z naszych pojazdów posiada moduł GPS, co pozwala naszym logistykom na śledzenie naszych samochodów i w razie jakichkolwiek komplikacji na trasie przejazdu, umożliwia szybką reakcję.

Niezmiernie ważne w naszej flocie jest jej różnorodność. Dzięki temu możemy być elastyczni we współpracy z naszymi klientami.
Posiadamy pojazdy od 7-56 miejsc:
– małe vany 7- lub 8-miejscowe, w klasie standard lub VIP,
– małe autobusy 30-34 miejscowe, chętnie wybierane przez grupy szkolne,
– autokary turystyczne 49-56 miejscowe, prowadzone przez zawodowych kierowców z długoletnim doświadczeniem na trasach krajowych i zagranicznych.

 

Nowoczesna flota pojazdów

 

Katalog online

Mercedes-Benz Tourismo 55+1

Idealny wybór dla nauczycieli lub organizatorom turystki szkolnej, którzy poszukują transportu na zielone lub białe szkoły. Autokar pomieści dwie klasy wraz z opieką. Proponowany często biurom podróży, które poszukuję transportu dla większych grup. Autobusy są klimatyzowane, posiadają system nagłośnienia wraz z mikrofonem, DVD, oświetlenie dla każdego miejsca oraz eleganckie wykończenia, wyposażone są w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Jak każdy pojazd w naszej flocie, autobus wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa. W przypadku autobusów są to pasy biodrowe zamontowane na każdym siedzeniu pasażera. Autokar wyposażony jest w 56 miejsc siedzących, w tym jedno siedzenie dedykowane pilotowi lub opiekunowi grupy, znajdujące się z przodu pojazdu.

Specyfikacja

ikona_fotel 55+1 miejsc
klimatyzacja klimatyzacja, przyciemniane szyby
pojemność bagażnika pojemny bagażnik
ikona info barek, lodówka, DVD
Mercedes-Benz Tourismo 49+1

Najwięksi przedstawiciele naszej floty, autokary. Idealny wybór dla biur podróży, które poszukują transportu dla swoich turystów. Autobusy są klimatyzowane, posiadają system nagłośnienia wraz z mikrofonem, DVD, oświetlenie dla każdego miejsca oraz eleganckie wykończenia, wyposażone są w nowoczesne systemy bezpieczeństwa takie jak ABS, ASR, FCG, ABA 4, ESP, SPA, BAS. Niektóre modele posiadają także gniazda ładowania pod fotelami pasażerów co pozwoli na komfortowe naładowanie telefonu lub laptopa. Autokar wyposażony jest w 49+1 miejsc siedzących, w tym jedno siedzenie dedykowane pilotowi lub opiekunowi grupy, znajdujące się z przodu pojazdu.

Specyfikacja

ikona_fotel 49+1 miejsc
klimatyzacja klimatyzacja, przyciemniane szyby
pojemność bagażnika pojemny bagażnik
ikona info DVD, nagłośnienie
Iveco Cuby 32+1

Małe autokary, obecne w naszej flocie, idealnie dopasują się do oczekiwań grup szkolnych, które poszukują transportu wyłącznie dla jednej klasy. To również bardzo dobre rozwiązanie dla małych grup turystycznych, które potrzebują niewielkiego pojazdu z przestronnym miejscem na bagaże. Pojazdy są klimatyzowane, posiadają system nagłośnienia wraz z mikrofonem i DVD, oświetlenie dla każdego miejsca oraz gniazda USB dla każdego rzędu foteli. Autokary wyposażone są w wygodne siedzenia z podłokietnikami oraz 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

Specyfikacja

ikona_fotel 32+1 miejsc
klimatyzacja klimatyzacja, przyciemniane szyby
pojemność bagażnika pojemny bagażnik
ikona info gniazda USB, nagłośnienie
Mercedes-Benz Sprinter

Busy dedykowane małym grupom. W zależności od modelu, bus może pomieścić na swoim pokładzie od 20 do 23 pasażerów (w tym miejsce dla pilota/opiekuna grupy z przodu pojazdu). Samochody są klimatyzowane, posiadają oświetlenie pozwalające czytać podczas podróży, przyciemniane szyby, DVD oraz eleganckie, skórzane wykończenia. Idealny wybór podczas wycieczek turystycznych, transferów lotniskowych dla grup lub podczas transferów dla gości weselnych. Nasze samochody wyposażone są również w mikrofon, co jest zdecydowanie przydatne podczas wyjazdów turystycznych z pilotem.

Specyfikacja

ikona_fotel 20-23 miejsc
klimatyzacja klimatyzacja, przyciemniane szyby
ikona hak hak
(na zamówienie)
ikona info DVD
Mercedes-Benz V klasa

Klasa premium reprezentowana jest w naszej flocie przez eleganckie i wyróżniające się ekskluzywnym designem samochody Mercedes V-klasa. Klasa pojazdów premium to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Nawet długodystansowa trasa tym samochodem okaże się komfortowa i przyjemna. Anglojęzyczny, profesjonalny kierowca, klimatyzacja oraz skórzane wykończenia to główne zalety tej opcji. Podczas podróży mogą Państwo obejrzeć film – samochód wyposażony jest w DVD.

Specyfikacja

ikona_fotel 7 miejsc
klimatyzacja klimatyzacja, przyciemniane szyby
fotel komfortowe siedzenia
ikona info DVD
Toyota Proace Verso

Samochody bardzo wyjątkowe, zapewniają dużą wygodę i komfort podróży. Pojazdy są klimatyzowane, co gwarantuje bardzo przyjemną jazdę podróżującym. Samochody te są bardzo dobrą opcją dla niewielkich grup wycieczkowych lub osób, które zabierają ze sobą większe bagaże. Samochodem może podróżować wygodnie 8 pasażerów. Toyota Proace jest klasycznym przykładem pojazdu, którego głównymi cechami są: ekologia, komfort jazdy i bezpieczeństwo w czasie podróży.

Specyfikacja

ikona_fotel 8 miejsc
klimatyzacja klimatyzacja, przyciemniane szyby
pojemność bagażnika pojemny bagażnik
ikona hak hak
Ford Tourneo

Kolejna propozycja z naszej floty pojazdów typu van. Pojazdy są klimatyzowane i wyposażone w DVD, co gwarantuje bardzo przyjemną jazdę podróżującym. Samochód ten jest bardzo dobrym wyborem podczas rezerwacji transferów lotniskowych, przejazdów miejskich lub wyjazdów kilkudniowych dla małych grup. Samochody wyposażone są w hak i są kompatybilny z przyczepą rowerową lub bagażową, obie znajdują się również w naszej flocie pojazdów.

Specyfikacja

ikona_fotel 7 miejsc
klimatyzacja klimatyzacja, przyciemniane szyby
ikona hak hak
ikona info DVD
Przyczepka rowerowa 22 miejsca

Przyczepka rowerowa na 22 rowery z przestrzenią bagażową stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób planujących długą wycieczkę rowerową, wymagającą przewiezienia większej ilości bagażu. Mieścimy do 22 rowerów w bezpiecznej pionowej pozycji, oferując jednocześnie skrzynię na bagaże. Skrzynia jest kryta brezentem, zabezpieczającym bagaże przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dzięki odpowiednim rozmiarom i wadze, przyczepkę można zapiąć do każdego pojazdu. Oferujemy również możliwość samodzielnego wynajmu przyczepki rowerowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją w zakładce oferta.

Specyfikacja

przyczepka rowerowa 22 miejsca na rowery
ikona wymiary wymiary: 480 x 150 cm
Przyczepka rowerowa 16 miejsc

Idealne rozwiązanie dedykowane turystyce rowerowej. Nasza przyczepka może pomieścić 16 rowerów, w tym 2 zaczepy przeznaczone są dla rowerów elektrycznych. Nasza przyczepa rowerowa może być zapięta do każdego z naszych pojazdów, posiadających hak. Tym samym nasza oferta jest korzystna zarówno dla grup podczas wycieczek rowerowych organizowanych dla kilku jak i kilkunastu uczestników. Przyczepkę rowerową oferujemy również samodzielnie na wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją w zakładce oferta.

Specyfikacja

przyczepka rowerowa 16 miejsc na rowery
ikona wymiary wymiary: 450 x 196 cm
Przyczepa bagażowa 5500 L

W naszej flocie posiadamy również przyczepkę bagażową, którą wykorzystujemy najczęściej przy zamówieniach transferów lotniskowych. W przypadku korzystania większą grupką z wynajmu naszych vanów, dodatkowe zamówienie przyczepki powiększa znacząco przestrzeń na bagaże naszych pasażerów. Nasza przyczepa bagażowa może być zapięta do każdego z naszych pojazdów, posiadających hak. Przyczepka bagażowa może być wynajęta jedynie przy zamówieniu transferu pojazdem z naszej floty.

Specyfikacja

ikona info pojemność: ok. 5500L
ikona wymiary wymiary: 150 x 150 x 250 cm

Systematycznie inwestujemy w nowoczesną flotę pojazdów, aby zapewnić naszym klientom podróże o wysokim standardzie. Do naszej floty wybieramy wygodne samochody, przystosowane do długodystansowych podróży, takie, którymi sami chcielibyśmy podróżować. Dokładamy starań, aby pojazdy utrzymane były w nienagannej czystości, a Państwa podróż przyjemna i komfortowa. Flota naszych samochodów w większości oparta jest na pojazdach marki Mercedes-Benz. Nasze pojazdy spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, posiadają pasy, poduszki powietrzne i nowoczesne systemy bezpieczeństwa, takie jak ABA4, ART, FCG, SPA, ASR, BAS, DBL, ESP, TPM. Część z naszych pojazdów posiada hak. Na życzenie klienta możemy wyposażyć pojazdy w foteliki/podkładki dla dzieci. Każdy z naszych pojazdów posiada moduł GPS, co pozwala naszym logistykom na śledzenie naszych samochodów i w razie jakichkolwiek komplikacji na trasie przejazdu, umożliwia szybką reakcję. Niezmiernie ważne w naszej flocie jest jej różnorodność. Dzięki temu możemy być elastyczni we współpracy z naszymi klientami.

 

Posiadamy pojazdy od 7 do 56 miejsc

 

– Małe vany 7- lub 8-miejscowe, w klasie standard lub VIP.
– Minibusy z 20-23 miejscami, dobry wybór dla małych grup turystycznych.
– Małe autobusy 30-34 miejscowe, chętnie wybierane przez grupy szkolne.
– Autokary turystyczne 49-56 miejscowe, prowadzone przez zawodowych kierowców z długoletnim doświadczeniem na trasach krajowych i zagranicznych.

 

Sprawdź specyfikację naszych pojazdów!

 

Powyżej znajdują się opisy przedstawicieli naszej niezawodnej floty. Każdy nasz pojazd posiada pasy bezpieczeństwa i klimatyzację. Regularnie wymieniamy pojazdy w naszej flocie na nowe, dzięki czemu zdecydowana większość naszych pojazdów jest nie starsza niż 5-6 lat. Nasi kierowcy przywiązują wagę do bezpieczeństwa jazdy, czystości w pojazdach i regularnych serwisów. Świadczymy usługi naszymi vanami, busami i autokarami 24h/dobę na dowolnych trasach. Przestrzegamy rygorystycznie przepisów o czasie pracy kierowcy, dbamy również o komfort pracy naszej załogi dlatego możemy być pewni wysokiej jakości świadczonych przez nasz usług.