Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyceny były gotowe tego samego dnia!

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza, aby umożliwić nam szybką kalkulację. Dziękujemy!

Wynajem Autokarów Turystycznych

 

Dbamy o to, aby flota naszych autokarów turystycznych była nowoczesna i zadbana. Wszystkie nasze pojazdy posiadają na bieżąco serwisowaną klimatyzację, system nagłośnienia z mikrofonem, DVD, oświetlenie dla każdego miejsca oraz eleganckie wykończenia. Niektóre pojazdy posiadają gniazda ładowania pod fotelami, co umożliwia pasażerom ładowanie swoich telefonów i laptopów podczas przejazdu na dłuższych trasach. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w pasy bezpieczeństwa. Większość naszych autokarów posiada na wyposażeniu hak.

Autokary turystyczne w naszej ofercie różnicujemy w zależności od ilości miejsc. 

– Nasze najmniejsze autokary mogą pomieścić od 30 do 33 osób. Pojazdy są wyposażone w 3 punktowe pasy. Głównym przedstawicielem tej grupy jest w naszej flocie marka Iveco.

– Kolejną grupą autokarów są autobusy mieszczące 50 pasażerów. Autobusy są wyposażone w pasy biodrowe. W naszej flocie przeważają autobusy marki Mercedes-Benz.

– W swojej ofercie posiadamy również autokary 55-56 miejscowe. Autobusy wyposażone są w pasy biodrowe. W tej grupie również korzystamy najczęściej z pojazdów marki Mercedes-Benz.

Na zapytanie możemy też dostarczyć do wykonania usługi autobusy piętrowe. Nie znajdują się one jednak w naszej flocie na stałe. 

Wszystkie nasze pojazdy są prowadzone przez wykwalifikowanych, profesjonalnych kierowców z doświadczeniem na trasach krajowych i zagranicznych. Duża część załogi jest z nami związana od wielu lat. Na życzenie jesteśmy w stanie przydzielić do zlecenia kierowcę anglojęzycznego. 

Nasi klienci chętnie korzystają z naszych usług transportowych między innymi przy: 

– wycieczkach autokarowych – towarzyszymy naszym pasażerom na wycieczkach krajowych, zagranicznych, wycieczkach objazdowych czy wyjazdach na narty,

– wycieczkach szkolnych – wozimy naszych najmłodszych klientów autokarami lub busami na zielone i białe szkoły, wycieczki jednodniowe, wycieczki kilkudniowe w kraju i zagranicą,

– koloniach, obozach letnich czy zimowiskach – współpracujemy z małymi i dużymi organizatorami turystyki dziecięcej i młodzieżowej, którzy regularnie wynajmują nasze autokary i mniejsze autobusy,

– obsłudze eventów, spotkań integracyjnych w górach i nad morzem – nasza różnorodna flota pojazdów sprosta każdym wymaganiom,

– obsłudze konferencji, wydarzeń biznesowych, dużych i małych spotkań – jesteśmy elastyczni w naszym podejściu, zatrudniamy doświadczonych logistyków, którzy są dostępni dla Państwa podczas wynajmu naszych autokarów 24 h/dobę.

Zobacz naszą flotę!

Sprawdź naszą pozostałą ofertę

Obsługa wycieczek szkolnych i kolonii

Planujesz zorganizować bezpieczny i profesjonalny transport dzieci i młodzieży? Zapraszamy do współpracy! Posiadamy kadrę doświadczonych i profesjonalnych kierowców oraz flotę nowoczesnych i komfortowych pojazdów.

Czytaj więcej
Biznes travel
Obsługa spotkań, konferencji, eventów

Od lat współpracujemy z czołowymi firmami oraz agencjami eventowymi zapewniając usługi transportowe w standardzie VIP dla Gości przy spotkaniach, konferencjach, delegacjach czy eventach kulturalnych.


Czytaj więcej
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Transfery okolicznościowe

Świadczymy usługi transportowe przy okazji wydarzeń i imprez rodzinnych. Świadczymy nasze usługi transportowe zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Przy większych imprezach chętnie doradzimy przy doborze odpowiednich pojazdów i podpowiemy optymalną logistykę transferów.

Czytaj więcej
Usługi typu VIP

Nasze usługi typu VIP skierowane są do osób, którym zależy na indywidualnym wyborze pojazdu, obsłudze na poziomie premium, wyjątkowej dyskrecji lub/i niestandardowym zakresie zlecenia. Zlecenie VIP obsługujemy nowoczesnymi, elegancko wykończonymi, pojazdami Mercedes-Benz V klasa w kolorze czarnym.

Czytaj więcej
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Wynajem samochodu z kierowcą

Oprócz standardowych zleceń i ściśle ustalonych tras przejazdów, oferujemy Państwu wynajęcie pojazdu z kierowcą na cały dzień. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie do końca są w stanie przewidzieć czas oczekiwania w różnych miejscach lub w zależności od sytuacji, będą musieli odwiedzić kilka miejsc w ciągu dnia.

Czytaj więcej
Przyczepka rowerowa na 16 rowerów
Wypożyczanie przyczepy rowerowej

Wynajem przyczepy rowerowej za naszym pośrednictwem daje możliwość przewozu sprzętu w sposób bezpieczny i komfortowy. Przyczepka rowerowa może pomieścić 16 rowerów, w tym 2 zaczepy przeznaczone są dla rowerów elektrycznych. Do naszej oferty, poza możliwością wynajmu dowolnego pojazdu z przyczepką, z myślą o biurach turystyki aktywnej i naszych klientach indywidualnych, wprowadziliśmy możliwość wynajmu naszej przyczepki rowerowej solo.

Czytaj więcej
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Transfery lotniskowe

Komfortowe transfery lotniskowe przed lub po męczącym locie? 4transfer odbierze Państwa ze wskazanego miejsca i dowiezie na lotnisko tak, by mogli Państwo dopełnić w spokoju wszystkich koniecznych formalności. Śledzimy także status lotu, aby kierowca czekał już na miejscu, gdy tylko opuścisz samolot.

Czytaj więcej