Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyceny były gotowe tego samego dnia!

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza, aby umożliwić nam szybką kalkulację. Dziękujemy!

Transfery lotniskowe

 

Czeka Cię męczący lot? Zapewnij sobie komfort i brak pośpiechu. Dzięki naszym transferom lotniskowym z prywatnym kierowcą nie muszą Państwo martwić się o zamawianie taksówki czy punktualność kierowcy. Na bieżąco monitorujemy status lotu, dzięki czemu wcześniejszy przylot lub opóźnienie samolotu nie stanowią żadnego problemu, a Państwo mają gwarancję, że po wylądowaniu zostaną odebrani z lotniska. Gwarantujemy, że podczas transferu nie ponoszą Państwo żadnych opłat parkingowych, a ewentualne korki i wydłużenie czasu transferu nie wpłyną na cenę przejazdu. Transfery lotniskowe w Krakowie mają niezmienną cenę bez względu na miejsce odbioru, ruch uliczny oraz porę dnia. O jakość podróży zadba nasz doświadczony, profesjonalny kierowca, który odbierze Państwa z hali przylotów, gdzie będzie oczekiwał z tabliczką z nazwiskiem pasażera lub z nazwą firmy. Zatroszczy się o Państwa bagaż oraz przekaże państwu katalog z mapą Krakowa i ofertą lokalnych wycieczek. Woda w szklanych butelkach dostępna jest na przejazdach typu VIP. W razie potrzeby każdy z naszych samochodów jesteśmy w stanie wyposażyć w fotelik dla dziecka, co zwiększa bezpieczeństwo podróży naszych najmłodszych klientów.

Dla klientów indywidualnych oraz grup do siedmiu osób posiadamy komfortowe pojazdy Ford Tourneo, dla grup ośmioosobowych proponujemy nasze samochody Toyota Proace. Dla większych grup posiadamy busy marki Mercedes-Benz Sprinter oraz autokary. W naszej flocie posiadamy również przyczepę bagażową, którą oferujemy podczas transferów lotniskowych. Dodatkowe wynajęcie przyczepy bagażowej zwiększy w razie potrzeby miejsce na bagaże podczas transferów lotniskowych. Oferujemy również transfery lotniskowe typu VIP na których gwarantujemy realizację usługi pojazdem Mercedes Benz klasy V w kolorze czarnym. Jesteśmy w stanie zrealizować transfer na/z każdego lotniska w Polsce.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, linie lotnicze oraz klientów indywidualnych. Współpracujemy również na podstawie umów terminowych w zakresie cyklicznych transferów lotniskowych dla załóg linii lotniczych. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby realizować każdą Państwa prośbę odnośnie transferów lotniskowych. Cechuje nas elastyczność oraz szybkość działania.
Z nami klienci czują się bezpiecznie i komfortowo.

Zapraszamy do współpracy!

 

Zobacz naszą flotę!

Sprawdź naszą pozostałą ofertę

wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Wynajem Autokarów Turystycznych

Nowoczesne autokary marki Mercedes-Benz we flocie 4transfer. Wynajem autokarów na wyjazdy turystyczne (krajowe i międzynarodowe), obsługę targów, spotkań czy przewóz pracowników do miejsca pracy. Wykwalifikowani, doświadczeni kierowcy oraz nowoczesne systemy bezpieczeństwa gwarantują najwyższy komfort podróży.

Czytaj więcej
Obsługa wycieczek szkolnych i kolonii

Planujesz zorganizować bezpieczny i profesjonalny transport dzieci i młodzieży? Zapraszamy do współpracy! Posiadamy kadrę doświadczonych i profesjonalnych kierowców oraz flotę nowoczesnych i komfortowych pojazdów.

Czytaj więcej
Biznes travel
Obsługa spotkań, konferencji, eventów

Od lat współpracujemy z czołowymi firmami oraz agencjami eventowymi zapewniając usługi transportowe w standardzie VIP dla Gości przy spotkaniach, konferencjach, delegacjach czy eventach kulturalnych.


Czytaj więcej
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Transfery okolicznościowe

Świadczymy usługi transportowe przy okazji wydarzeń i imprez rodzinnych. Świadczymy nasze usługi transportowe zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Przy większych imprezach chętnie doradzimy przy doborze odpowiednich pojazdów i podpowiemy optymalną logistykę transferów.

Czytaj więcej
Usługi typu VIP

Nasze usługi typu VIP skierowane są do osób, którym zależy na indywidualnym wyborze pojazdu, obsłudze na poziomie premium, wyjątkowej dyskrecji lub/i niestandardowym zakresie zlecenia. Zlecenie VIP obsługujemy nowoczesnymi, elegancko wykończonymi, pojazdami Mercedes-Benz V klasa w kolorze czarnym.

Czytaj więcej
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Wynajem samochodu z kierowcą

Oprócz standardowych zleceń i ściśle ustalonych tras przejazdów, oferujemy Państwu wynajęcie pojazdu z kierowcą na cały dzień. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie do końca są w stanie przewidzieć czas oczekiwania w różnych miejscach lub w zależności od sytuacji, będą musieli odwiedzić kilka miejsc w ciągu dnia.

Czytaj więcej
Przyczepka rowerowa na 16 rowerów
Wypożyczanie przyczepy rowerowej

Wynajem przyczepy rowerowej za naszym pośrednictwem daje możliwość przewozu sprzętu w sposób bezpieczny i komfortowy. Przyczepka rowerowa może pomieścić 16 rowerów, w tym 2 zaczepy przeznaczone są dla rowerów elektrycznych. Do naszej oferty, poza możliwością wynajmu dowolnego pojazdu z przyczepką, z myślą o biurach turystyki aktywnej i naszych klientach indywidualnych, wprowadziliśmy możliwość wynajmu naszej przyczepki rowerowej solo.

Czytaj więcej