Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyceny były gotowe tego samego dnia!

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza, aby umożliwić nam szybką kalkulację. Dziękujemy!

Wynajem samochodu z kierowcą

 

Oprócz standardowych zleceń i ściśle ustalonych tras przejazdów, posiadamy w swojej ofercie możliwość wynajęcia pojazdu z kierowcą na cały dzień. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie do końca są w stanie przewidzieć czas oczekiwania w różnych miejscach lub w zależności od sytuacji, będą musieli odwiedzić kilka miejsc w ciągu dnia. Nasz kierowca, wedle życzenia naszego klienta, może zmieniać trasę na bieżąco. 

W ofercie gwarantujemy klientowi cenę wynajmu całodziennego wybranego pojazdu w oparciu o czas i maksymalną ilość kilometrów, a wszelkie opłaty związane z parkingami, płatnymi odcinkami dróg lub dodatkowymi kilometrami mogą być rozliczone dopiero po zrealizowanej usłudze. 

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie, na czas przejazdu, zapewnić opiekę pilota/przewodnika, również obcojęzycznego. 

W razie potrzeby jesteśmy w stanie dostarczyć do pojazdów foteliki lub podkładki dla dzieci. Jako opcję możemy również zaproponować wynajem samochodu wraz z przyczepką rowerową lub bagażową. 

Podczas realizacji transferu do dyspozycji pozostają pod telefonem przedstawiciele naszego biura. 

Do wyboru w naszej flocie posiadamy nowoczesne pojazdy, różniące się między sobą wielkością i ilością miejsc dla pasażerów. Posiadamy pojazdy od 7-56 miejsc:
– małe vany 7- lub 8-miejscowe, w klasie standard lub VIP,
– małe autobusy 30-34 miejscowe,
– autokary turystyczne 49-56 miejscowe.

 

Każdy nasz pojazd posiada pasy bezpieczeństwa i klimatyzację. Regularnie wymieniamy samochody w naszej flocie na nowe, dzięki czemu zdecydowana większość oferowanych przez nas pojazdów jest nie starsza niż 5-6 lat. Nasi kierowcy przywiązują wagę do bezpieczeństwa jazdy, czystości w autobusach i regularnych serwisów floty. Świadczymy usługi naszymi vanami, busami i autokarami 24h/dobę na dowolnych trasach. Przestrzegamy rygorystycznie przepisów o czasie pracy kierowcy, dbamy również o komfort pracy naszej załogi dlatego możemy być pewni wysokiej jakości świadczonych przez nasz usług.

 

 

Zobacz naszą flotę!

Sprawdź naszą pozostałą ofertę

wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Wynajem Autokarów Turystycznych

Nowoczesne autokary marki Mercedes-Benz we flocie 4transfer. Wynajem autokarów na wyjazdy turystyczne (krajowe i międzynarodowe), obsługę targów, spotkań czy przewóz pracowników do miejsca pracy. Wykwalifikowani, doświadczeni kierowcy oraz nowoczesne systemy bezpieczeństwa gwarantują najwyższy komfort podróży.

Czytaj więcej
Obsługa wycieczek szkolnych i kolonii

Planujesz zorganizować bezpieczny i profesjonalny transport dzieci i młodzieży? Zapraszamy do współpracy! Posiadamy kadrę doświadczonych i profesjonalnych kierowców oraz flotę nowoczesnych i komfortowych pojazdów.

Czytaj więcej
Biznes travel
Obsługa spotkań, konferencji, eventów

Od lat współpracujemy z czołowymi firmami oraz agencjami eventowymi zapewniając usługi transportowe w standardzie VIP dla Gości przy spotkaniach, konferencjach, delegacjach czy eventach kulturalnych.


Czytaj więcej
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Transfery okolicznościowe

Świadczymy usługi transportowe przy okazji wydarzeń i imprez rodzinnych. Świadczymy nasze usługi transportowe zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Przy większych imprezach chętnie doradzimy przy doborze odpowiednich pojazdów i podpowiemy optymalną logistykę transferów.

Czytaj więcej
Usługi typu VIP

Nasze usługi typu VIP skierowane są do osób, którym zależy na indywidualnym wyborze pojazdu, obsłudze na poziomie premium, wyjątkowej dyskrecji lub/i niestandardowym zakresie zlecenia. Zlecenie VIP obsługujemy nowoczesnymi, elegancko wykończonymi, pojazdami Mercedes-Benz V klasa w kolorze czarnym.

Czytaj więcej
Przyczepka rowerowa na 16 rowerów
Wypożyczanie przyczepy rowerowej

Wynajem przyczepy rowerowej za naszym pośrednictwem daje możliwość przewozu sprzętu w sposób bezpieczny i komfortowy. Przyczepka rowerowa może pomieścić 16 rowerów, w tym 2 zaczepy przeznaczone są dla rowerów elektrycznych. Do naszej oferty, poza możliwością wynajmu dowolnego pojazdu z przyczepką, z myślą o biurach turystyki aktywnej i naszych klientach indywidualnych, wprowadziliśmy możliwość wynajmu naszej przyczepki rowerowej solo.

Czytaj więcej
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Transfery lotniskowe

Komfortowe transfery lotniskowe przed lub po męczącym locie? 4transfer odbierze Państwa ze wskazanego miejsca i dowiezie na lotnisko tak, by mogli Państwo dopełnić w spokoju wszystkich koniecznych formalności. Śledzimy także status lotu, aby kierowca czekał już na miejscu, gdy tylko opuścisz samolot.

Czytaj więcej