Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyceny były gotowe tego samego dnia!

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza, aby umożliwić nam szybką kalkulację. Dziękujemy!

Transfery na każdą okazję

 

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm zajmujących się organizacją ślubów, wesel i innych imprez rodzinnych czy uroczystości. Mamy doświadczenie z zakresu obsługi transportowej dziennej i nocnej ślubów i wesel (transport gości weselnych). Świadczymy usługi transportowe przy okazji wydarzeń i imprez rodzinnych, Komunii Świętych, Chrzcin, pogrzebów i styp. Nasza profesjonalna kadra kierowców potrafi dostosować się do okoliczności zarówno w zakresie ubioru, zachowania, jak i usług dodatkowych, takich jak ubranie odpowiednio do okoliczności wynajmowanego pojazdu. Współpracujemy ze sprawdzonymi kwiaciarniami w Krakowie, dlatego na życzenie możemy przed usługą podjechać do wybranej przez Zleceniodawcę lub poleconej przez nas kwiaciarki na przybranie kwiatami pojazdu. W zakresie doboru odpowiedniej kolorystyki chętnie doradzą specjaliści. Podczas transferów na uroczystości rodzinne jesteśmy również gotowi na życzenie dostarczyć foteliki dla najmłodszych i wodę do pojazdów. Świadczymy nasze usługi transportowe zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Przy większych imprezach chętnie doradzimy przy doborze odpowiednich pojazdów i podpowiemy optymalną logistykę transferów.

Zapraszamy do kontaktu i wyceny usług transportowych na Państwa wydarzenie, wspólnie zaplanujemy ten dzień!

Dlaczego warto napisać do nas o wycenę?

 

– Mamy doświadczenie i referencje
– Doradzimy w doborze odpowiednich pojazdów
– Wybierzemy najlepsze trasy
– Dopasujemy odpowiednich kierowców
– Zrealizujemy usługę eleganckim autokarem, busem lub vanem
– Na życzenie ubierzemy pojazd kwiatami
– Dostarczymy fotelki/podkładki dla dzieci w razie potrzeby na przejazdy
– Będziemy punktualni i profesjonalni
– Zaproponujemy uczciwą cenę za nasze usługi transportowe

 

Z jakim wyprzedzeniem warto napisać do nas o wycenę?

 

W przypadku popularnych terminów (szczególnie mowa o miesiącach maj-czerwiec, wrzesień-październik) warto się z nami skontaktować z 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Da to obu stronom więcej możliwości.

W innych przypadkach realizujemy 99% naszych zapytań, nawet zleceń przekazanych nam zaledwie z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Zawsze jednak warto zagwarantować sobie komfortowy transfer i profesjonalną obsługę z wyprzedzeniem. Wtedy mają Państwo pewność, że wybrany termin będzie u nas dostępny.

Zobacz naszą flotę!

Sprawdź naszą pozostałą ofertę

wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Wynajem Autokarów Turystycznych

Nowoczesne autokary marki Mercedes-Benz we flocie 4transfer. Wynajem autokarów na wyjazdy turystyczne (krajowe i międzynarodowe), obsługę targów, spotkań czy przewóz pracowników do miejsca pracy. Wykwalifikowani, doświadczeni kierowcy oraz nowoczesne systemy bezpieczeństwa gwarantują najwyższy komfort podróży.

Czytaj więcej
Obsługa wycieczek szkolnych i kolonii

Planujesz zorganizować bezpieczny i profesjonalny transport dzieci i młodzieży? Zapraszamy do współpracy! Posiadamy kadrę doświadczonych i profesjonalnych kierowców oraz flotę nowoczesnych i komfortowych pojazdów.

Czytaj więcej
Biznes travel
Obsługa spotkań, konferencji, eventów

Od lat współpracujemy z czołowymi firmami oraz agencjami eventowymi zapewniając usługi transportowe w standardzie VIP dla Gości przy spotkaniach, konferencjach, delegacjach czy eventach kulturalnych.


Czytaj więcej
Usługi typu VIP

Nasze usługi typu VIP skierowane są do osób, którym zależy na indywidualnym wyborze pojazdu, obsłudze na poziomie premium, wyjątkowej dyskrecji lub/i niestandardowym zakresie zlecenia. Zlecenie VIP obsługujemy nowoczesnymi, elegancko wykończonymi, pojazdami Mercedes-Benz V klasa w kolorze czarnym.

Czytaj więcej
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Wynajem samochodu z kierowcą

Oprócz standardowych zleceń i ściśle ustalonych tras przejazdów, oferujemy Państwu wynajęcie pojazdu z kierowcą na cały dzień. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie do końca są w stanie przewidzieć czas oczekiwania w różnych miejscach lub w zależności od sytuacji, będą musieli odwiedzić kilka miejsc w ciągu dnia.

Czytaj więcej
Przyczepka rowerowa na 16 rowerów
Wypożyczanie przyczepy rowerowej

Wynajem przyczepy rowerowej za naszym pośrednictwem daje możliwość przewozu sprzętu w sposób bezpieczny i komfortowy. Przyczepka rowerowa może pomieścić 16 rowerów, w tym 2 zaczepy przeznaczone są dla rowerów elektrycznych. Do naszej oferty, poza możliwością wynajmu dowolnego pojazdu z przyczepką, z myślą o biurach turystyki aktywnej i naszych klientach indywidualnych, wprowadziliśmy możliwość wynajmu naszej przyczepki rowerowej solo.

Czytaj więcej
wynajem busów kraków, autokar kraków, busy kraków, transfer na lotnisko kraków, wynajem busa z kierowcą kraków, wynajem busa na wesele kraków wynajem autokaru na wesele kraków, transport kraków
Transfery lotniskowe

Komfortowe transfery lotniskowe przed lub po męczącym locie? 4transfer odbierze Państwa ze wskazanego miejsca i dowiezie na lotnisko tak, by mogli Państwo dopełnić w spokoju wszystkich koniecznych formalności. Śledzimy także status lotu, aby kierowca czekał już na miejscu, gdy tylko opuścisz samolot.

Czytaj więcej